نمایندگی فروش و پخش سیم و کابل لوشان ( لیا قزوین )

نمایندگی فروش و پخش سیم و کابل لوشان ( لیا قزوین )

آیا شما هم به دنبال تهیه و خرید با کیفیت ترین مدل های سیم هستید؟ حتما با سیم و کابل لوشان آشنایی دارید. سیم و کابل لوشان یکی از شناخته شده ترین برند های فعال در زمینه تولید انواع این محصول به حساب می آید. محصولات تولید شده توسط مجموعه سیم و کابل لوشان، به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، امروزه محبوبیت زیادی هم در بازار های داخلی ایران به دست آورده اند. به خاطر داشته باشید که انواع مختلف سیم و کابل لوشان در رده های متنوعی به فروش رسیده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. البته که در حال حاضر راه های متنوعی در جهت تهیه سیم و کابل لوشان در جلوی پای کاربران قرار گرفته است. امروز ما قصد داریم تا در مورد تهیه سیم لوشان و معروف ترین نمایندگی این برند با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی سیم و کابل لوشان

لوشان، نام منطقه ای زیبا و سر سبز در قسمت های شمالی ایران می باشد. شرکت تولیدی سیم و کابل لیا قزوین، از سال ۱۳۷۳ با نام لوشان فعالیت خود را شروع کرد. سیم و کابل لوشان، یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های سیم و کابل به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، امروزه محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. به صورت کلی محصولات تولید شده توسط سیم لوشان از نظر سطوح کیفیتی، در حد بالایی قرار گرفته و همراه با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می گیرند. به خاطر داشته باشید که فعالیت این مجموعه از سال ۱۳۷۳ شروع شد. یعنی این مجموعه بیش از ۲۵ سال سابقه در زمینه تولید مدل ها و ساختار های مختلف کابل دارد.

معرفی سیم و کابل لوشان

سیم و کابل لوشان همواره از آزمایشگاه ها و تکنولوژی های جدید دنیا برای بهبود کیفی محصولات خود استفاده می نماید. به خاطر داشته باشید که محصولات تولیدی این برند از نظر کیفی در بالا ترین سطح ممکن قرار گرفته اند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از سیم لوشان به مسئله ای رایج در میان کاربران تبدیل شود. در هنگام تهیه سیم و کابل لوشان، شما می توانید ضمانت های خاصی همچون ضمانت اصالت کالا و بهترین قیمت محصول را دریافت کنید. البته که در هنگام خرید، شما باید به فروشنده ای که از آن خرید می کنید هم توجه داشته باشید. امروزه فروشگاه های زیادی در زمینه عرضه محصولات تولیدی سیم لوشان فعالیت می کنند. ولی، برای خرید شما فقط باید به دنبال به کار گیری خدمات نمایندگی های حاضر در این زمینه باشید.

انواع سیم و کابل لوشان کدام اند؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، انواع مختلف سیم و کابل لوشان کدام اند؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که مجموعه لوشان در زمینه تولید محدوده گسترده ای از انواع مختلف سیم و کابل فعالیت می کند. با اینکه محصولات تولید شده توسط این مجموعه، محدوده گسترده ای داشته و در مدل های متنوعی به فروش می رسند ولی، برخی از آنها فقط کاربرد های صنعتی داشته و در زندگی روزمره افراد کاربردی نخواهند داشت. به عنوان مثال، انواع سیم های خودرویی از جمله محصولاتی هستند که توسط این مجموعه تولید شده و در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. شما می توانید سیم های خودرویی تولید شده توسط لوشان را در هر نقطه از ایران، درب منزل دریافت کنید. جالب است بدانید که این مجموعه سه گرید مختلف را در اختیار شما قرار داده و شما می توانید بر اساس بودجه و نیاز های پروژه، بهترین را انتخاب کنید.

انواع سیم و کابل لوشان

انواع سیم افشان و سیم های مفتولی، دیگر محصولاتی هستند که توسط برند لوشان تولید می شوند. سیم و کابل لوشان، مدل های مفتولی و افشان خود را با تعرفه ای مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد. در لیست زیر، شما می توانید چند مورد از دیگر محصولات تولیدی این برند را مشاهده نمایید.

 • سیم افشان
 • سیم مفتولی
 • سیم بند تخت (نایلون)
 • کابل افشان دو رشته
 • کابل افشان سه رشته
 • کابل افشان چهار رشته
 • کابل افشان پنج رشته
 • کابل مفتولی
 • کابل کواکسیال
 • کابل کواکسیال ترکیبی
 • کابل آلومینیومی
 • کابل سازمانی – NYCY
 • کابل شیلد دار
 • کابل مخابراتی
 • کابل کنترل افشان
 • کابل جوش
 • کابل کیسه ای
 • کابل کولری
 • سیم ارت افشان
 • گرانول عایق افشان
 • گرانول عایق نصب ثابت
 • گرانول عایق بند تخت
 • گرانول روکش افشان
 • گرانول روکش نصب ثابت
 • گرانول فیلر
 • گرانول روکش کواکسیال

ویژگی های مثبت کابل لوشان

انواع سیم و کابل لوشان ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده اند. داشتن سطوح کیفیتی فوق العاده بالا اولین ویژگی مثبت این محصولات به حساب می آید. به صورت کلی، محصولات تولید شده توسط مجموعه کابل لوشان از نظر کیفیتی در سطوح بالایی قرار گرفته و در بازار به فروش می رسند. لوشان همواره به دنبال استفاده از بهترین انواع مواد اولیه در جهت تولید محصولاتش می باشد. همین مسئله هم باعث شده تا محصولات تولیدی این برند از نظر کیفی در سطوح بالایی قرار گیرند. جالب است بدانید که واحد کنترل کیفیتی مجموعه لوشان همواره از جدید ترین و سختگیرانه ترین استاندارد های بین المللی پیروی می کند تا با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد.

دومین ویژگی مثبت سیم و کابل لوشان مربوط به دسته بندی های این محصول است. به صورت کلی این شرکت محصولاتش را در مدل های مختلفی به فروش رسانده و در دسته بندی های متنوعی عرضه می نماید. داشتن دسته بندی ها و مدل بندی های مختلف به کاربران اجازه داده تا هر مدلی از سیم و کابل را از لوشان تهیه نمایند. البته که محصولات تولیدی لوشان می توانند زیر شاخه های زیادی را نیز در خود جای داده باشند. پس، اگر شما هم به دنبال خرید هستید، حتما باید به زیر شاخه ها و زیر مجموعه های این برند هم توجه کنید. در نهایت، داشتن بهترین قیمت و پشتیبانی خوب، آخرین ویژگی سیم لوشان به حساب می آید. تمرکز این شرکت، ارائه محصولات با کیفیت همراه با بهترین سطوح قیمتی می باشد. لوشان در این راستا تلاش های زیادی کرده و محصولاتش را همراه با تضمین در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت خرید سیم های لوشان

قیمت خرید سیم های لوشان چقدر است؟

قیمت سیم و کابل لوشان، هیچگاه ثابت نبوده و ثابت هم نمی شود و نمیتوان لیست ثابتی ارائه داد. علت این مسئله، وضعیت اقتصادی ناپایدار ایران می باشد. قیمت مواد اولیه به کار رفته در ساخت و طراحی انواع سیم و کابل لوشان همواره در حال تغییر است. همین تغییر قیمتی باعث می شود تا هزینه پرداختی کاربران برای تهیه این محصولات هم تحت تاثیر قرار گیرد. پس، اگر شما هم به دنبال تهیه و خرید سیم و کابل لوشان هستید، باید با عوامل موثر بر روی قیمت این محصول آشنا باشید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه نمایید.

جدا از قیمت مواد اولیه و وضعیت اقتصادی، قیمت دلار هم بر روی سیم و کابل لوشان موثر است. برخی از مواد اولیه مورد نیاز این محصول از طریق بازار های خارجی و بین المللی تامین می شوند. همین مسئله هم باعث می شود تا هزینه پرداختی کاربران افزایش پیدا کند. دیگر عامل مهم و موثری که شما باید به آن توجه کنید، فروشنده می باشد. امروزه فروشگاه ها و مراکز عرضه کننده زیادی در زمینه عرضه سیم و کابل لوشان فعالیت می کنند. به تبع، هر کدام از این مراکز عرضه کننده یک درصد سود خاص را بر روی محصولات خود اعمال خواهند کرد. برای دریافت این محصولات همراه با بهترین قیمت، شما باید به دنبال نمایندگی رسمی شرکت لوشان یا لیا قزوین باشید.

بهترین راه خرید سیم و کابل لوشان

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، سیم و کابل لوشان همراه با تعرفه های متنوعی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همین مسئله هم باعث شده تا خرید از بهترین فروشنده فعال در زمینه عرضه سیم و کابل لوشان، به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. با توجه به اینکه نیاز بازار به انواع کابل همواره در حال افزایش است، تعداد مراکز عرضه کننده فعال در زمینه فروش این محصول هم روز به روز بیشتر می شود. در نتیجه، اگر شما هم به دنبال خرید انواع سیم و کابل لوشان هستید، حتما باید به دنبال استفاده از خدمات برترین تیم های فعال در این زمینه باشید. استفاده از خدمات نمایندگی های رسمی لوشان در ایران، راهی است که توسط کارشناسان به مشتریان توصیه می شود. بهترین نمایندگی ها خدماتشان را به صورت تضمینی و همراه با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

خرید سیم و کابل لوشان

خرید سیم و کابل لوشان از آیدین پلاستیک

اگر شما هم به دنبال نمایندگی پخش و فروش رسمی سیم و کابل لوشان هستید، به راحتی می توانید خدمات آیدین پلاستیک را مورد استفاده قرار دهید. آیدین پلاستیک، نمایندگی رسمی فروش و پخش انواع سیم و کابل لوشان (لیا قزوین) در سراسر ایران به حساب می آید. خدمات و محصولات ارائه شده توسط این مجموعه، به صورت مستقیم از لوشان تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرند. به خاطر داشته باشید که درصد سود اعمالی توسط آیدین پلاستیک به شدت پایین بوده و همین مسئله هم باعث شده تا هزینه پرداختی کاربران برای تهیه سیم و کابل لوشان از آیدین پلاستیک کمتر شود. در صورتی که شما قبل از خرید به پشتیبانی نیاز دارید، می توانید با پشتیبانی آیدین پلاستیک تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
مطالب مرتبط