رابط لوله پلیکا برق

تولید و فروش رابط لوله پلیکا

یکی از مسائل مهم و ضروری در خصوص لوله کشی برق ساختمان این است که تا حد امکان موارد حفاظتی، امنیتی و مرتبط با تامین کیفیت نهایی کار و خدمات مد نظر قرار گیرد. استفاده از پوشش ها، ابزار ها و تجهیزات مناسب یکی از موارد بسیار ضروری به منظور جلوگیری از وقوع هر گونه خطر و حادثه ی ناگوار می باشد که این پوشش ها دارای تقسیم بندی های متفاوتی با کاربرد های گوناگون می باشند و هر یک در موردی خاص و در بخشی خاص از روند لوله کشی برق ساختمان ها به کار گرفته خواهد شد. یکی از انواع تجهیزات متداول در این خصوص، لوله پلیکا و انواع رابط لوله پلیکا می باشد که در این مقاله ی تخصصی از سری مقالات وب سایت گروه تولیدی آیدین پلاستیک تولید کننده انواع لوله و لوازم برق ساختمان، اطلاعاتی در مورد آن ها ارائه شده است. البته متقاضیان و مشتریان محترم در صورت تمایل برای خریداری این محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در مورد انواع و قیمت های آن ها می توانند از طریق شماره های درج شده در این سایت با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایند.

رابط لوله پلیکا برق

فواید استفاده از انواع لوله پلیکا استاندارد در صنعت برق ساختمان

بدیهی است که با در نظر گرفتن نوع و میزان نیاز به مصرف جریان برق در یک ساختمان و ضرورت استفاده از هادی های عایق دار در زمینه های مختلف صنعتی ، تجاری و خانگی پوشش هایی تولید و ارائه گردیده است که یکی از معروف ترین این پوشش های لوله ای پلیکا می باشد .با تولید این محصول جهت استفاده در مراکز و ساختمان هایی که نیازمند لوله کشی برق بودند، انقلاب بزرگی رخ داد؛ زیرا دارای ویژگی هایی بود که از آن به صورت گسترده جهت مصارف گوناگون استفاده شد.

از ویژگی های لوله پلیکا و رابط آن می توان به فرایند تولید خاص و منحصر به فرد این محصول اشاره کرد به صورتی که این وسیله بسیار سبک و دارای انعطاف پذیری قابل توجهی است و مخصوصا در برق کشی های ساختمان چه صنعتی و چه خانگی ، دارای ایمنی بالا تری نسبت به دیگر محصولات مشابه خود بوده است.

یکی دیگر از خصوصیات قابل توجه لوله پلیکا و رابط لوله پلیکا حمل و نقل آسان و برخورداری از سهولت نصب و بهره برداری از آن می باشد که موجب شده استفاده از این محصول در لوله کشی برق ساختمان ها بسیار به صرفه باشد.

توجه داشته باشید که این نوع از لوله ها اصولا در بالای سطح زمین مورد مصرف قرار می گیرند و باید در برابر عواملی همچون رطوبت، مواد شیمیایی، ضربات، فشار، حرارت، اثرات نور خورشید مقاومت کافی داشته باشند و در واقع با توجه به این که پلیکا محافظ امن جریان برق در سیم کشی های ساختمان است؛ این ویژگی ها موجب تامین رضایتمندی مصرف کنندگان و تایید متخصصان این صنعت گردیده و در همین راستا بازار تولید ، فروش و خرید از مراکز عرضه کننده این کالا رونق قابل تاملی  دارد.

کاربرد های رابط لوله پلیکا برق چیست؟

در این نوع از لوله ها جهت برق کشی ساختمان و مراکز کوچک و بزرگ نوعی نظم هندسی در نصب به چشم می خورد و به دلیل استحکام و خطی بودن شکل آن، مسیرها حتی از زیر پوشش هایی مانند گچ قابل تشخیص می باشند. اینجا باید به رابط های این مدل از تجهیزات اشاره ی مستقیمی شود که بسیار نقش مهمی را ایفا میکنند. برخلاف لوله های خرطومی، لوله ی پلیکا از انعطاف بسیار کمی برخوردارند و همین موجب می شود که جهت ادامه ی مسیر و یا تغییر مسیر برق کشی از انواع رابط ها استفاده شود که در شکل ها و فرم های خاصی توسط گروه تولیدی آیدین پلاستیک تولید شده و جهت فروش در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

از جمله فواید استفاده از رابط لوله پلیکا برق این است که جریان سیم کشی برق ساختمان به آسانی و بهترین شکل ممکن انجام بپذیرد.

  • اولین و ساده ترین نوع رابط های لوله ی پلیکا آن هایی هستند که جهت ادامه ی مسیر در همان زاویه و به شکل مستقیم ،لوله ها را به هم متصل می نمایند و این نوع به شکل استوانه طراحی شده و در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون عرضه می گردد، نام دیگر آنها بوشن است.
  • نوع دیگری از این تجهیزات به شکل نود درجه یا زانویی می باشند که مسیر حرکت شبکه ی برق رسانی را تا نود درجه تغییر می دهند.
  • شکلی از انواع رابط لوله پلیکا زانویی های خم کوتاه هستند.

همچنین مدل دیگری از این وسیله زانویی های یک طرف بلند (عصایی)می باشند که متناسب  با وضعیت مکان مورد نظر و موقعیت سیم کشی مخصوص آن مکان می توان از یکی از انواع رابط ها استفاده نمود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *