لوله برق pvc

مزایا و معایب لوله برق pvc

گروه تولیدی آیدین پلاستیک به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع لوله برق پی وی سی، به جهت کسب بالاترین حد رضایت مشتریان و مخاطبان خود سعی در ارائه ی محصولات با کیفیت داشته است و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، متریال و مواد اولیه ی مرغوب و با همکاری جمعی از متخصصین توانسته است به این مهم دست یابد. یکی از روش های مشتری مداری مستمر این است که پس از تولید لوله برق pvc با توجه به هزینه های ایجاد شده برای ساخت و توزیع آن، در نهایت قیمت منصفانه ای برای فروش آن به مشتری در نظر گرفته شود و در این خصوص میزان تقاضای مخاطبان ما برای خرید لوله برق پی وی سی حاکی از مناسب بودن قیمت ها می باشد. با گسترش یافتن تولید این محصول در سال های اخیر توسط سایر تولید کنندگان، به دلیل افزایش تنوع در محصولات، مدل ها و حتی تفاوت قیمت ها گروه تولیدی آیدین پلاستیک ضمن حفظ خط مشی اولیه ی خود به عنوان تولید با کیفیت، همزمان نسبت به هماهنگ سازی پارامتر های کمی و کیفی توجه کافی داشته است.

آن دسته از متقاضیانی که به نوعی در صنعت ساختمان سازی و لوله کشی برق ساختمان فعالیت دارند، می توانند انواع محصولات و انشعابات لوله برق پی وی سی را از مجموعه ی ما به صورت عمده خریداری نمایند. . لازم به ذکر است که تمامی تولیدات مجموعه، کاملا مطابق با استاندارد های رایج در این زمینه طراحی و تولید شده اند. برای اطلاع از قیمت روز این محصول فقط کافی است که از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با بخش فروش مجموعه ی آیدین پلاستیک تماس حاصل نمایند. در ادامه ی این مقاله مهم ترین مزایا و معایب لوله برق pvc ذکر شده اند.

آیا لوله پی وی سی نسوز است؟

یکی از مهم ترین موراد قابل توجه برای خریداران که تاثیر به سزایی در افزایش استحکام، ماندگاری و تامین امنیت خواهد داشت، مرتبط با غیر قابل اشتعال بودن تجهیزات مورد استفاده در لوله کشی برق ساختمان است. در خصوص محصولات pvc می توان گفت که نسوز و ضد آتش هستند، و آسیب های احتمالی به آن ها بسیار جزیی و کنترل شده است. در واقع تا دما و درجه حرارتی خاص بسیار مقاوم هستند و جنسی که لوله برق پی وی سی از آن ساخته شده است، به گونه ای است که به راحتی اشتعال نمی پذیرد و همچنین با دور تر شدن منبع ایجاد کننده ی گرما و آزاد سازی گاز  HCIفرآیند سوختن نیز دچار توقف خواهد شد.

مزایا و معایب لوله برق pvc

خصوصیات مهم لوله برق pvc چیست؟

  • مقاومت در برابر پوسیدگی و رطوبت و عدم جذب آن ( به همین دلیل به راحتی می توان از این محصول در فضاهای باز ساختمان و مناطق مرطوب استفاده نمود)
  • وزن سبک و در نتیجه سهولت حمل و نقل و انتقال در بخش های مختلف یک ساختمان
  • مقاومت در برابر جریان الکتریکی ( عایق بودن لوله برق پی وی سی برخلاف لوله های فلزی که رسانای جریان هستند، نیز یکی دیگر از ویژگی های خاص آن است که باعث افزایش یافتن میزان محبوبیت و تضمین امنیت آن شده است )
  • این متریال کاربردی در برابر خوردگی و مجاروت با مواد شیمیایی مختلف (روغن، الکل، مواد نفتی، خورنده ها، اسید ها، باز ها، نمک ها و … ) و همچنین باکتری ها مقاوم می باشد.
  • با استفاده از لوله برق Pvc و اتصالات مربوط به آن، مدت زمان و هزینه های لازم برای نصب و اجرای برق کشی ساختمان کاهش یافته است.
  • به دلیل ابعاد و اندازه های متنوع و همچنین برخورداری از قطر مناسب، امکان جا سازی در داخل کانال ها، سقف و کف ساختمان را دارد.
  • یکی از ویژگی های خاص این محصول قیمت مناسب آن نسبت به سایر محصولات می باشد که این موضوع نقش اصلی در بهینه سازی پروژه های لوله کشی برق ساختمان را ایفا می نماید.

معایب لوله برق pvc

با وجود بسیاری از خصوصیات مثبت که باعث متداول شدن استفاده از این محصول شده است، لوله برق پی وی سی در برابر سرمای زیاد، حرارت خیلی زیاد و ضربه مقاومت چندانی ندارد و ممکن است دچار شکنندگی شود که البته بدیهی است که هر متریالی علیرغم داشتن مزایا از معایبی نیز برخوردار باشد و به کارگیری از هر محصولی به طور مستقیم بستگی به دانش شخص لوله کش و برقکار ساختمان دارد، تا در قسمت و بخش های مناسب و بر اساس نوع کاربرد و میزان نیاز پروژه محصول مناسب تری را انتخاب نماید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *