لوله خرطومی نسوز pvc

استفاده از لوله خرطومی در سیستم برق کشی ساختمان

لوله خرطومی یکی از انواع متریال پر کاربرد در سیستم برق کشی ساختمان ها می باشد. هماطنور که همیشه در مقالات منتشر شده ی سایت گروه تولیدی آیدین پلاستیک به این موضوع مهم اشاره داشته ایم؛ در پروسه ی لوله کشی برق حتما باید استاندارد های تعیین شده رعایت گردد تا ایمنی به طور کامل محقق شود. بدیهی است که در صورت عدم توجه به این نکته ی بسیار کلیدی و مهم، احتمال وقوع حوادث و به وجود آمدن خطرات افزایش خواهد یاقت؛ بنابراین وظیفه ی اصلی شخص پیمانکار این است که حتما از متریال با کیفیت و استاندارد استفاده نماید و موارد مرتبط با فراهم سازی ایمنی در برق کشی ساختمان را نیز مد نظر قرار دهد.

لوله خرطومی به عنوان یک پوشش مناسب برای نگهداری سیم های حاوی جریان استفاده می شود و طبیعتا این محصول از موادی ساخته شده است که کاملا عایق باشد و همچنین از استحکام کافی برخوردار بوده تا کمترین میزان آسیب پذیری را داشته باشد. گروه تولیدی آیدین پلاستیک با برخورداری از سال ها تجربه در تولید و فروش انواع لوله برق، این محصول کاربردی را نیز با کیفیت عالی تولید و با قیمتی مناسب به بازار مصرف عرضه نموده است. قابلیت ها و ویژگی های خاص آن باعث شده است تا به عنوان پر مصرف ترین متریال کاربردی در صنعت لوله کشی برق ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. از این محصول می توان بدون هیچ محدودیتی در انواع سازه ها و ساختمان ها با کاربری گوناگون، استفاده نمود. این متریال معمولا در ترکیب با انواع دیگر لوله برق های تولیدی مجموعه ی ما در پروژه های مختلف مورد مصرف قرار می گیرد.

لوله خرطومی از چه ماده ای ساخته شده است؟

ماده ی اولیه ی لازم برای ساخت این محصول کاربردی، گرانول پی وی سی است که طبیعتا در ترکیب با سایر مواد و مطابق با فرمول های مشخص و استاندارد های تولید، به کار می رود. در صورتی که روند ساخت آن به صورت استاندارد و با استفاده از تجهیزات کاملا مکانیزه و پیشرفته انجام شده باشد، بدیهی است که با یک محصول با کیفیت رو به رو خواهیم شد. یکی از اساسی ترین دغدغه های گروه تولیدی آیدین پلاستیک این است که با ساخت انواع لوله برق با کیفیت نظیر لوله خرطومی بتواند عمر مفید تجهیزات لازم برای لوله کشی را افزایش دهد. زمانی که از مواد اولیه ی مرغوب و درجه یک استفاده شود، علاوه بر تامین قابلیت ها و ویژگی های لازم زمینه ی افزایش ماندگاری و استحکام محصول نیز فراهم خواهد شد. طبیعتا محصولی که بخواهد به عنوان یک پوشش و حفاظ ایمن از سیم های برق محافظت نماید، خود باید دارای خصوصیات لازم برای این کاربرد باشد.

ویژگی های لوله خرطومی چیست؟

 این محصول کاملا عایق می باشد و در دو نوع معمولی و نسوز تولید می گردد. با وجود دارا بودن ویژگی های بسیار کاربردی اما از انعطاف خیلی زیادی برخوردار نیست، به همین دلیل برقکاران باید در هنگام استفاده از آن احتیاط داشته باشند و از این وسیله برای لوله کشی در مسیر های دارای پیچ و خم زیاد استفاده ننمایند، البته لوله خرطومی نسوز نسبت به نوع معمولی آن انعطاف بیشتری دارد و علاوه بر این همانطور که از نامش پیداست تا حد زیادی در برابر حرارت و آتش، مقاوم می باشد.  از این محصول در لوله کشی برق توکار و روکار ساختمان ها استفاده می گردد.

کاربرد لوله برق خرطومی در کاهش مصرف گرایی

یکی از مسائلی که از اهمیت زیادی برخوردار است، به مسئله ی کاهش مصرف گرایی مربوط می شود. بدیهی است که اگر در پروسه ی برق کشی ساختمان ها از متریال مرغوب تر استفاده شود، احتمال نیاز به اجرای مجدد لوله کشی بسیار کم خواهد شد؛ چرا که محصول با کیفیت را می توان بدون هیچ گونه نگرانی تا سال های طولانی مورد استفاده قرار داد و ریسک ایجاد خرابی ها و خسارات به حداقل می رسد و در نتیجه  انواع لوله برق خرطومی ساخته شده توسط گروه تولیدی آیدین پلاستیک می تواند به طور مستقیم در صرفه جویی و کاهش هزینه های اجرای پروژه های لوله کشی برق ساختمان تاثیر مثبت داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که این محصول به دلیل برخورداری از وزن سبک، نصب بسیار آسان و قیمت مقرون بصرفه توانسته است به عنوان یک متریال کاربردی و موثر در کاهش هزینه های خرید تجهیزات لازم برای برق کشی نیز شناخته شده و مورد استفاده ی عموم قرار گیرد.

خرید لوله برق خرطومی

در صورت نیاز به استعلام قیمت فروش و تهیه ی این محصول به صورت عمده و در تعداد انبوه و سایزها و قطرهای مختلف، فقط کافی است از طریق شماره های موجود در سایت گروه تولیدی آیدین پلاستیک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۳]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *